РУСУКРENG
Про компанію / Команда

Команда

Валерій Нілов

Голова Наглядової Ради

Працює в компанії з 2006 року. Має 10-річний досвід керівництва інвестиційною компанією «Альфа Капітал» (Україна), з моменту заснування компанії у 1995 році. Обіймав пост Першого заступника Голови Правління - Президента «Альфа-Банк» (Україна).

Закінчив аспірантуру Московського Енергетичного інституту.

Андрій Снєгірєв

Акціонер

Має більш ніж 17-річний управлінський досвід роботи на фінансовому ринку України. В інвестиційній групі «Сократ» з 2008 року, протягом останніх років обіймав посаду Голови Правління ПрАТ «ФК Сократ». До співпраці із «Сократ» очолював такі українські банки як Альфа-Банк та VAB Банк. Раніше близько 10 років працював у відомій австрійській банківській групі «Райффайзен» на керівних посадах.

Володимир Пономаренко

Голова Правління

Працює на фондовому ринку з 1994 року. У компанії "Сократ" працює з 2003 року. Обіймав посади Директора департаменту торгівельних операцій, заступника Голови Правління.

Закінчив Київський Політехнічний Університет за фахом інженер-фізик, є сертифікованим торговцем цінними паперами.

Олексій Бєляєв

Заступник Голови Правління

Практикуючий трейдер, має дев’ятирічний досвід роботи на фінансових ринках, більше шести років займається питаннями розробки, тестування та впровадження механічних торгових систем.

До свого приходу в «Сократ» у 2009 році, займав посаду старшого спеціаліста у службі міжнародної банківської діяльності «Укрсіббанку». З 2003 року займався розробкою механічних торгових систем для роботи на російському та американському ринках.

Закінчив Луганський університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит», кандидат економічних наук.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions