РУСУКРENG
Про компанію / Команда

Команда

Валерій Нілов

Голова Наглядової Ради

Працює в компанії з 2006 року. Має 10-річний досвід керівництва інвестиційною компанією «Альфа Капітал» (Україна), з моменту заснування компанії у 1995 році. Обіймав пост Першого заступника Голови Правління - Президента «Альфа-Банк» (Україна).

Закінчив аспірантуру Московського Енергетичного інституту.

Андрій Снєгірєв

Акціонер

Має більш ніж 17-річний управлінський досвід роботи на фінансовому ринку України. В інвестиційній групі «Сократ» з 2008 року, протягом останніх років обіймав посаду Голови Правління ПрАТ «ФК Сократ». До співпраці із «Сократ» очолював такі українські банки як Альфа-Банк та VAB Банк. Раніше близько 10 років працював у відомій австрійській банківській групі «Райффайзен» на керівних посадах.

Володимир Пономаренко

Голова Правління

Працює на фондовому ринку з 1994 року. У компанії "Сократ" працює з 2003 року. Обіймав посади Директора департаменту торгівельних операцій, заступника Голови Правління.

Закінчив Київський Політехнічний Університет за фахом інженер-фізик, є сертифікованим торговцем цінними паперами.

Олексій Бєляєв

Заступник Голови Правління

Практикуючий трейдер, має дев’ятирічний досвід роботи на фінансових ринках, більше шести років займається питаннями розробки, тестування та впровадження механічних торгових систем.

До свого приходу в «Сократ» у 2009 році, займав посаду старшого спеціаліста у службі міжнародної банківської діяльності «Укрсіббанку». З 2003 року займався розробкою механічних торгових систем для роботи на російському та американському ринках.

Закінчив Луганський університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит», кандидат економічних наук.

Роман Петров

Директор департаменту торгівельних операцій

Має більш ніж п'ятиричний досвід роботи на фінансових ринках. З 2012 року обіймав посаду аналітика. Практикуючий трейдер, за весь час торгівлі не мав збиткових результатів за місяць. Бронзовий призер конкурсу ЛЧІ-2012

Закінчив Вінницький національний технічний університет за спеціальністю "Менеджмент організацій та адміністрування". Отримав ступінь магістра фінансових ринків в Інституті розвитку фондового ринку. У 2014 році отримав сертифікат з торгівлі цінними паперами.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions