РУСУКРENG
Приватним клієнтам
Головна / Приват-банкинг

Приват-банкинг

Приват-банкінг як самостійна послуга оформилася у Швейцарії і Англії наприкінці XVII — початку XVIII ст. з появою приватних банкірських домів, які обслуговували вузьке коло заможних родин, займаючись збільшенням їхніх заощаджень. Люди з високими вимогами до особистих капіталів уже давно оцінили по достоїнству переваги послуг Приват-банкінгу. Трьохсотрічні фінансові традиції «швейцарської проби» переймають сьогодні і у нас.

Приват-банкінг Сократ — це професійний комплексний підхід в управлінні приватним капіталом і високі стандарти обслуговування клієнта. Ексклюзивно розроблена програма обслуговування Приват-банкінг припускає пропозиції в сфері класичних інвестицій, альтернативних інвестицій, банківських послуг, інших послуг нефінансового сектора.

Головна особливість індивідуального управління — створення персонального портфелю активів, що максимально відповідає фінансовим цілям і побажанням клієнта (строки інвестування, використовувані фінансові інструменти, бажана прибутковість стосовно ризиків тощо), що дозволяє забезпечити надійний захист капіталу і його довгостроковий приріст.

Ми гарантуємо конфіденційність на будь-якому етапі наших відносин, починаючи з першого Вашого дзвінка. Визначте зручний для Вас час для зустрічі з Вашим Приват-банкінг Менеджером за телефоном. Або Ви можете направити анкету за адресою pb@sokrat.com.ua і Приват-банкінг Менеджер зв’яжеться з Вами.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions