РУСУКРENG
Головна / Приват-банкинг / Збереження і збільшення капіталу

Збереження і збільшення капіталу

Завданням Приват-банкінг «Сократ» є забезпечення комплексу послуг, спрямованого на об’єднання різних ефективних у цей момент фінансових і нефінансових інструментів, що дозволяють досягти цілей Клієнта, у першу чергу, за допомогою захисту, збереження, збільшення та ефективного управління його капіталом.

Приват-банкінг «Сократ» включає в себе:

    Пропозицію і вибір кращої фінансової стратегії, що включає оптимальні інструменти фінансового і нефінансового характеру. Пропоновані інструменти — фонди спільного інвестування, акції, облігації, дорогоцінні метали, депозити, предмети мистецтва, інші інструменти за запитом клієнта.

    Визначення плану реалізації стратегії, управління і моніторинг стану активів, оперативне реагування на зміни.

    Регулярна звітність та інформаційна підтримка Клієнта, консультації і супровід фінансових операцій.

    Пропозиція інвестиційних стратегій, що ґрунтуються на кваліфікованому управлінні ризиками, глибокому знанні емітентів і ринку, розумній диверсифікованості, розвиненій фінансовій та операційній інфраструктурі.

Приват-банкінг «Сократ» — це набагато більше, ніж стандартні послуги банківського характеру. Це пошук креативних рішень для нестандартних ситуацій з метою допомогти Клієнту і його родині управляти його капіталом сьогодні і розвивати нові джерела одержання прибутку.

Вас цікавлять індивідуальні рішення для збереження і збільшення капіталу? Ми готові відповісти на всі Ваші запитання. Будь ласка, зв’яжіться з Вашим Приват-банкінг Менеджером і призначте зустріч.

Або ж Ви можете направити анкету за адресою pb@sokrat.com.ua Приват-банкінг Менеджер зв’яжеться з Вами і домовиться про зустріч.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions