РУСУКРENG
Головна / Депозитарна установа

Депозитарна установа

Close

Як Депозитарна установа - компанія «Сократ» налічує близько 1 тисячі активних клієнтів і є одним з найбільш активних учасників національної депозитарної системи.

Компанія «Сократ» входить до Професійної Асоціації Реєстраторів і Депозитаріїв (ПАРД). Компанія «Сократ» працює в якості депозитарної установи на підставі ліцензії на здійснення професійної депозитарної діяльності на ринку цінних паперів серії АЕ № 263385, виданої Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 12 жовтня 2013 року.

Основний нормативний документ, на підставі якого здійснює свою діяльність Депозитарна установа ТОВ «ФК «Сократ» — це Положення про депозитарну діяльність № 735, зареєстроване Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 23.04.2013 року.

Переваги обслуговування:

Шановний Клієнте, зверніть увагу!

    Зарахування цінних паперів з Вашого рахунку в іншій депозитарній установі на рахунок, відкритий в депозитарній установі «Сократ» – безкоштовно.

    Депозитарний облік цінних паперів, заблокованих на організаторі торгівліне тарифікується.

    Фіксована абонплата за обслуговування рахунку в цінних паперах за тарифами депозитарної установи «Сократ» - - відсутня. Вартість обслуговування Вашого рахунку в цінних паперах залежить від загальної номінальної вартості цінних паперів, які обліковуються на рахунку.

Депозитарна установа працює зі своїми Депонентами на принципах взаємоповаги і довіри, тому з надійними клієнтами допускається обмін інформацією та отримання розпоряджень на здійснення депозитарних операцій за допомогою електронного, факсимільного, телефонного зв’язку.

Працюючи зі Депозитарною установою - компанією «Сократ», клієнт одержує кваліфіковану підтримку спеціалістів, а також комплекс послуг, що дозволяють заощаджувати не тільки гроші, але і час.

Звертаючись до Депозитарної установи – компанії «Сократ», клієнт може розраховувати на повну конфіденційність.

Детальніше з особливостями роботи депозитарної установи можна ознайомитись у внутрішньому Положенні про депозитарну діяльність депозитарної установи ТОВ «ФК «Сократ»..

Задати запитання.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions