РУСУКРENG
Головна / Довірче управління

Довірче управління

Довірче управління — найкращий спосіб зберегти і примножити Ваш капітал за допомогою інвестицій на фондовому ринку. Інвестиції є складним процесом, що вимагає глибоких знань, досвіду, професіоналізму та величезної кількості часу.

Для одержання максимальної віддачі від інвестицій, зниження ризиків та економії часу ми пропонуємо Вам послуги довірчого управління. Універсальний набір інвестиційних стратегій дозволить Вам краще зорієнтуватися в ринку і зрозуміти, яка стратегія є найбільш прийнятною саме для Вас.

Довірче управління включає:

  формування інвестиційної стратегії з урахуванням Ваших побажань

  диверсифікованість структури активів за допомогою використання різних інвестиційних інструментів

  створення і управління персональним інвестиційним портфелем

Ми забезпечуємо для Вас:

  високий рівень сервісу

  строгу конфіденційність

  прозорість операцій і комісій

  професійне управління ризиками

Чому Довірче управління?

У міру зростання Вашого добробуту і капіталу зростає необхідність у його ефективному і професійному управлінні. Заможні люди всього світу багато років тому по достоїнству оцінили довірче управління як спосіб збереження і збільшення свого статку.

Інвестиції у фінансові ринки вважаються одним із найбільш доходних видів бізнесу. За інформацією журналу «Forbes», 24% всіх власників мільярдних статків заробили свої капітали саме на них.

Прибутковість інвестицій у цінні папери вище прибутковості банківських депозитів. Фондовий ринок більш динамічний, що дозволяє при наявності достатнього досвіду і знань одержувати більшу норму прибутку. Однак інвестування в цінні папери завжди пов’язане з ризиком ухвалення неправильного рішення щодо об’єкта інвестицій і тому є професійним видом діяльності.

Чому акції ростуть у ціні?

У довгостроковій перспективі — оскільки компанії, акції яких торгуються на ринку, виробляють матеріальні цінності. Знову і знову. Більше і більше. Якщо компанія успішна ціна її акцій може зростати нескінченно.

Основи зростання можуть бути різними. Можна розрізняти причини спекулятивні (новини, слухи тощо) і фундаментальні. До фундаментальних причин відноситься тимчасова недооцінка вартості компанії (value stocks), коли з різних причин більшість зацікавлених осіб дає оцінку нижче справедливої. Іншою фундаментальною причиною може бути зростання самої компанії або її галузі (growth stocks).

Стандарти вітчизняного корпоративного управління на сьогоднішній день істотно відстають від світових. Це часто призводить до неадекватного представлення звітності підприємств, що найчастіше занижує їхню реальну вартість.

Враховуючи той факт, що Україна все далі інтегрується у світове економічне співтовариство, більшість компаній починає розглядати можливість залучення капіталу через IPO і частки розміщення, ми очікуємо якісне поліпшення в корпоративному управлінні українських компаній і фінансової звітності, яка надається ними, що позитивно позначиться на оцінці цих компаній і спровокує зростання їхніх акцій.

Контакти

Ми будемо раді відповісти на всі запитання, що Вас цікавлять.

(044) 207-01-00

Антон Левінський
levinskiy@sokrat.com.ua

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions