РУСУКРENG
Досягнення

Досягнення

Close

2009

Бренд «Сократ» названо найдорожчим брендом фондового ринку в рамках проекту «ГVардія корпоративних брендів». Згідно з оцінкою «ГVардії корпоративних брендів» вартість бренду «Сократ» в 2009 році склала 635,252 млн грн.

2008

Euromoney

Авторитетне міжнародне фінансове видання Euromoney в рамках ренкінгу найефективніше керованих фінансових інститутів назвало «Сократ» найефективніше керованою компанією в категорії «Управління активами» в Україні. Ренкінг найефективніше керованих фінансових інститутів у виданні було складено вперше. Він включає компанії з країн Західної, Центральної та Східної Європи й СНД. Компанії, що увійшли до ренкінгу, отримали найвищі оцінки експертів із низки критеріїв, серед яких — переконливість і послідовність бізнес-стратегії, зростання показників діяльності, прозорість фінансових звітів, стандарти корпоративного управління, доступність для інвесторів та аналітиків.


За результатами щорічного «Фінансового рейтингу - 2007», проведеного газетою «Бізнес», «Сократ» посіла третє місце в номінації «Найбільш професійний оператор фондового ринку».

2007

«Сократ» входить до трійки лідерів торговців акціями за підсумками 2007 року, відповідно до рейтингів ПФТС, і займає 8,11% ринку. Обсяг торгів компанії на ПФТС перевищує $320 млн.

«Сократ» займає 5-е місце з 35 зберігачів цінних паперів на ринку України, за результатами рейтингу Професійної Асоціації Реєстраторів і Депозитаріїв (ПАРД) за 2007 рік.

«Сократ» зайняла 3 місце за операціями з акціями у фінансовому рейтингу Всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія 500».

2006

За результатами рейтингу керуючої еліти «ТОП - 100», проведеного Видавництвом «Економіка», Президент інвестиційної групи «Сократ» Роман Сазонов увійшов до десятки кращих менеджерів-стратегів України.

2005

За результатами щорічного «Фінансового рейтингу - 2005», проведеного газетою «Бізнес», «Сократ» посіла третє місце в номінації «Найбільш професійний оператор фондового ринку», а Президент інвестиційної групи Роман Сазонов посів друге місце в номінації «Особистість фондового ринку».

2004

Рейтингове агентство НАУФОР присвоїло «Сократ» індивідуальний рейтинг категорії «А» - висока надійність за російською шкалою. «Сократ» - перша і єдина українська інвестиційна група, що одержала цей рейтинг.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions