РУСУКРENG
Головна / Інвестиційний банкінг

Інвестиційний банкінг

«Сократ» — одна з найповажніших компаній з великим досвідом у кожному із сегментів корпоративних фінансів. Ми дуже раді вітати їх у якості наших партнерів. Майкл Гіббонс, директор Brown Gibbons Lang & Company (США), голова Global M&A

Інвестиційний банкінг — один із ключових напрямків роботи «Сократ». Група надає послуги щодо залучення капіталу і є одним із провідних консультантів України щодо проведення угод злиття і поглинання (M&A).

Інвестиційний підхід групи «Сократ» — вибір оптимальної стратегії інвестування і розробка комплексу заходів щодо збільшення вартості бізнесу клієнта.

Завдяки налагодженій співпраці з провідними біржами Європи і партнерами по міжнародній мережі Global M&A, інвестиційно-банківський департамент (ІБД) групи надає послуги щодо залучення капіталу на найбільших фондових ринках світу. Клієнти ІБД «Сократ» мають можливість доступу до інвесторів на провідних фондових біржах Європи: AIM (LSE, Лондон), FSE (Франкфурт), WBAG (Відень), WSE (Варшава).

Спеціалісти «Сократ» розроблять найбільш підходящий механізм залучення інвестицій і забезпечать комплексний супровід на всіх етапах підготовки і залучення фінансування.

До команди ІБД групи входять професійні банкіри, аудитори, юристи, інвестиційні консультанти і аналітики.

Команда досвідчених фахівців дозволяє «Сократ» надавати клієнтам комплексну підтримку на кожному етапі інвестиційного процесу: не тільки під час підготовки та розміщення, але й після залучення інвестицій.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions