РУСУКРENG
Головна / Інвестиційний банкінг / Міжнародне партнерство

Міжнародне партнерство

«Сократ» є учасником перспективних міжнародних партнерств


Офіційний партнер Віденської Фондової Біржі Wiener Borse з початку 2008 року.

Віденська біржа Wiener Borse — одна з найстарших бірж світу. Будучи центральноєвропейською біржею вона є мостом між західними інвесторами та східноєвропейськими емітентами, відкриваючи широкі можливості для українських компаній.

У рамках партнерства «Сократ» виступає в якості інвестиційного радника українських компаній, націлених на залучення фінансування за рахунок розміщення акцій в Австрії.

www.wienerborse.at


Офіційний IPO-партнер Варшавської Фондової Біржі з 2007 року.

«Сократ» одержала статус офіційного IPO-партнера Варшавської Фондової Біржі (ВФБ) на початку 2007 р.

ВФБ — провідний фондовий майданчик Східної Європи, що регулюється законами Євросоюзу, з оптимальними умовами залучення акціонерного капіталу (IPO) українськими компаніями з динамічно зростаючих секторів бізнесу.

У рамках партнерства «Сократ» виступає в якості інвестиційного радника українських компаній, націлених на залучення фінансування за рахунок розміщення акцій у Польщі.

www.gpw.pl

Ексклюзивний партнер Global M&A з лютого 2007 року.

Global M&A — міжнародне партнерство незалежних інвестиційних компаній, лідерів ринків своїх країн. Ціль партнерства - співробітництво в рамках залучення фінансування на міжнародних ринках капіталу та здійснення угод зі злиттів і поглинань.

Кожен партнер Global M&A ретельно відбирається серед провідних компаній своєї країни і є єдиним представником Global M&A на її території. На цей час мережа Global M&A охоплює 36 країн Європи, Азії та Америки.

З 2000 року компанії-партнери Global M&A завершили більше 700 угод із загальним обсягом більше € 15 млрд.

www.globalma.com


+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions