РУСУКР
Головна / Інтернет-трейдинг

Facebook  Twitter

Інтернет-трейдинг

Що таке інтернет-трейдинг?

Інтернет-трейдинг - один з найбільш простих і ефективних способів управління Вашими інвестиціями на українському фондовому ринку, який дозволяє самостійно здійснювати операції з купівлі-продажу цінних паперів на біржі в режимі реального часу. За допомогою зручної професійної програми Ви можете брати участь у біржових торгах зі свого робочого або домашнього комп'ютера. Брокер тільки надасть Вам шлюз до біржового майданчика та забезпечить Вас необхідною технічною і аналітичною підтримкою.

Ставши клієнтом інвестиційної групи «Сократ», Ви зможете здійснювати операції на Українській Біржі, використовуючи програму інтернет-торгівлі Quik.

Переваги інтернет-трейдингу

Прибутковість. У всьому світі інвестиції в акції вважаються найкращим інструментом, що дозволяє не тільки уникнути наслідків інфляції, але і примножити свої заощадження. Україна не є винятком. Так, середньорічне зростання фондового ринку України з 2000 року становить близько 30%, що вище рівня інфляції, а також відсотків за банківським депозитом.

Швидкість. Інтернет-трейдинг надає можливість самостійно і оперативно виставляти заявки з купівлі-продажу акцій на біржу за допомогою торгового терміналу. Моментальне надходження Ваших заявок на біржу дозволяє проводити торгові операції миттєво і відстежувати динаміку Вашого інвестиційного портфеля в режимі реального часу через інтернет.

Інформативність. За допомогою торгового терміналу Ви отримуєте повний обсяг біржової інформації (динаміка цін, графіки, обсяги торгів і ін.), Що дозволяє Вам приймати продумані і виважені рішення.

Свобода вибору. Ви самостійно обираєте стратегію торгівлі (довгострокову, середньострокову або всередині дня), а також об'єкт інвестицій (акції) і обсяг позиції, що відкривається. На основі аналітичної інформації, що надається інвестиційною групою "Сократ", Ви зможете вибрати перспективні напрямки інвестицій.

За допомогою інтернет-трейдингу Ви маєте можливість здійснювати торговельні операції з будь-якої точки земної кулі, де є доступ до інтернет.

Контроль. Ви і тільки Ви є власником Вашого торгового рахунку, що дозволяє Вам здійснювати контроль над відкритими позиціями і грошовими потоками.

Доступність. Величина початкового капіталу, необхідного для торгівлі на фондовому ринку, невелика. Починаючи з 5000 грн., Ви можете стати повноцінним учасником біржових торгів, при цьому гнучкі тарифні плани зроблять Ваші комісійні витрати мінімальними.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Департаменту інтернет-трейдингу:

Телефон: +38 (044) 481-49-70, e-mail: it@sokrat.com.ua

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions