РУСУКРENG
Про компанію / Історія

Історія

2009

В березні відбулися зміни у складі акціонерів інвестиційної групи «Сократ». Роман Сазонов, що раніше обіймав посаду Голови Наглядової Ради ЗАТ «ФК Сократ», вийшов із складу акціонерів ЗАТ «ФК Сократ» і став одноособовим власником ТОВ «Управляюча компанія «Сократ». Рішенням загальних зборів акціонерів, Головою Наглядової Ради ЗАТ «ФК Сократ» став Валерій Нілов, що раніше обіймав посаду Президента ЗАТ «ФК Сократ».

2008

У жовтні компанія «Сократ-Азія» отримала ліцензію Державного комітету з управління держмайном республіки Узбекистан на здійснення професіональної діяльності з торгівлі цінними паперами, зокрема, на здійснення брокерської діяльності.

Головою Правління ЗАТ «ФК Сократ» призначено Андрія Снєгірєва.

У червні ЗАТ «ФК Сократ» отримала ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦБФР) України на здійснення діяльності з управління цінними паперами.

У травні група «Сократ» створила компанію «Сократ Азія» у місті Ташкент (Узбекистан).

Із квітня 2008 року «Сократ» є партнером Віденської Фондової Біржі.

«Сократ» створила нові напрямки діяльності:

    приват банкінг – включає широкий спектр послуг з формування індивідуальних фінансових стратегій, управління портфелем цінних паперів, фінансового планування, а також інші фінансові рішення для приватних, корпоративних та інституціональних клієнтів.

    арт-банкінг (в рамках приват-банкінга) – включає повний пакет послуг з формування портфелів (колекцій) з предметів мистецтва інвестиційної якості згідно індивідуальним стратегіям інвестування;

    довірче управління – комплекс послуг, орієнтований на інвесторів, що бажають примножити капітал, знизивши інвестиційні ризики.

Компанія «ФК Сократ» розширила спектр послуг для закордонних інвесторів у зв'язку з одержанням генеральної ліцензії на проведення валютних операцій.

2007

«Сократ» одержала статус офіційного IPO-партнера Варшавської Фондової Біржі (ВФБ). У рамках партнерства «Сократ» виступає в якості інвестиційного радника українських компаній, націлених на залучення фінансування за рахунок розміщення акцій. «Сократ» є ексклюзивним партнером в Україні Global M&A. Ціль партнерства – співпраця в рамках залучення фінансування на міжнародних ринках капіталу і здійснення угод зі злиття і поглинань.

2006

«Сократ» підписала угоду про стратегічне партнерство з польською фінансовою компанією «Capital One Advisers» – одним з найбільш професійних радників з IPO на WSE. «Управляюча компанія «Сократ», що входить до складу інвестиційної групи, підписала агентську угоду з АТ «ІНДЕКС-БАНК», відповідно до якої одержання інформацію про механізм інвестування і придбання інвестсертифікатів лінійки «Преміум» під управлінням УК «Сократ» стало можливим в усіх відділеннях АТ «ІНДЕКС-БАНК». Ця подія є першим прецедентом співпраці банківської структури і КУА на українському ринку фінансових послуг.

2005

Інвестиційна група «Сократ» виступила партнером Міжнародної фінансової корпорації з проведення 1-го Міжнародного Форуму «Перспективи українських компаній на ринках первинних публічних розміщень (IPO)». У роботі Форуму взяло участь більше 100 українських і закордонних компаній, у тому числі Baker & McKenzie, Clifford Chance, PricewaterhouseCoopers, Вімм-Білль-Данн (Росія), Матаv Group (Угорщина), Turkcell (Туреччина), NYSE та ін.

2004

Створення в складі інвестиційної групи «Сократ» – ТОВ «Сократ капітал», компанії, основним напрямком діяльності якої є оцінка бізнесу, майнових прав і цінних паперів.

2003

«Сократ» виділила в окрему юридичну особу ТОВ «Фінансову компанію «Сократ» – ліцензованого Зберігача цінних паперів, члена ПАРД (Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв). Компанія надає клієнтам повний спектр депозитарних послуг Зберігача цінних паперів. Створена «Управляюча компанія «Сократ» – ліцензована компанія з управління активами ІСІ, член УАІБ (Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу).

2002

«Сократ», вперше для українського страхового ринку, залучила для вітчизняної страхової компанії портфельного інвестора в особі Польського перестрахувального товариства «Polish Re», що придбало 25%+1 акцій ВАТ «Скайд-Вест». Протягом 2002 року компанія здійснила низку великих операцій з контрольними і блокуючими пакетами провідних українських страхових компаній, серед яких ЗАТ «АСКО-Медсервіс» і СК «Алькона».

2001

«Сократ» і Ліга Страхових Організацій України підписали Договір про партнерство і співпрацю в сфері залучення вітчизняних і закордонних інвестицій у страховий сектор; планування, розробки і реалізації програм розвитку страхових компаній; використання страховими компаніями різних інструментів фондового ринку.

2000

«Сократ» стає консультантом підприємств – членів Українського Союзу Промисловців і Підприємців за напрямками: пошук інвесторів, залучення фінансування, організація емісій корпоративних цінних паперів, проведення низки заходів, що стосуються інвестиційної діяльності. «Сократ» активно співпрацює з профільними департаментами УСПП з питань удосконалення законодавчої бази.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions