РУСУКРENG
Головна / Торгівля цінними паперами / Внутрішній ринок / Акції

Акції

Команда департаменту торгових операцій «Сократ» розуміє, що інвестори цінують найбільше: інноваційні рішення, високу якість наданих послуг і визначні результати.

Маючи повний набір інструментів для торгівлі акціями і покладаючись на високопрофесійну команду аналітиків, наші трейдери надають унікальні рішення для інвесторів по всьому світу. За підтримки регіональних представництв компанії по всій Україні «Сократ» пропонує найкращі рішення з торгівлі акціями на первинному і вторинному ринках.

Команда трейдерів «Сократ» застосовує найбільш результативні підходи в роботі із клієнтами, організовуючи для них конференц-дзвінки та персональні зустрічі з топ-менеджментом лідируючих українських компаній. Ознайомчі тури Україною та країнами СНД, що організовуються за заявками наших клієнтів, служать для надання повної підтримки досвідченим інвесторам, які бажають вивчити специфіку закордонних ринків.

«Сократ» надає незалежні консультації та повну підтримку в усіх аспектах торгівлі цінними паперами та фінансування, включаючи IPO, приватне розміщення, участь у приватизаційних аукціонах і первинне залучення капіталу (включаючи додатковий випуск акцій та інші інструменти, пов’язані з цінними паперами).

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions