РУСУКРENG
Головна / Торгівля цінними паперами / Внутрішній ринок

Внутрішній ринок

Брокерська компанія «Сократ», що входить до інвестиційної групи «Сократ» на підставі ліцензії Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку АВ-115160 від 28.04.06, надає своїм клієнтам повний спектр брокерсько-дилерських послуг на фондовому ринку України.

Брокерські послуги

Купівля-продаж цінних паперів за дорученням і за рахунок клієнта, включаючи покупку і продаж акцій і боргових цінних паперів (корпоративних, муніципальних і державних облігацій).

Купівля-продаж векселів за дорученням і за рахунок клієнта.

Купівля-продаж цінних паперів та інших фінансових інструментів за дорученням і за рахунок клієнта на організованих ринках — ПФТС, УФБ, УМВБ, КМФБ та інших торгових майданчиках.

Скупка акцій у фізичних осіб, за дорученням і за рахунок клієнта

Придбання на замовлення клієнтів пакетів акцій, що виставляються на продаж Фондом Державного майна України та комунальними фондами майна.

Випуск і підтримка ліквідності цінних паперів на ринках боргу і капіталу.

Дилерські послуги

Купівля-продаж акцій у клієнтів.

Купівля-продаж боргових цінних паперів (корпоративні, муніципальні та державні облігації).

Купівля-продаж похідних фінансових інструментів.

Купівля-продаж цінних паперів та інших фінансових інструментів на організованих ринках — ПФТС, УФБ, УМВБ, КМФБ та інших торгових майданчиках, включаючи послуги емітенту цінних паперів та інвестору з підтримки котирувань цінних паперів на організованому ринку — Першій фондовій торговій системі в якості маркет-мейкера.

Консультації та рекомендації

Ґрунтуючись на більш ніж 14-річному досвіді роботи на фондовому ринку, група компаній «Сократ» надає своїм клієнтам інформаційно-аналітичну і юридичну підтримку.

«Сократ» надає щотижневі аналітичні огляди стану фондового ринку, огляди галузей і конкретних підприємств, що представляють безпосередній інтерес для інвесторів; консультує з питань відображення операцій із цінними паперами в бухгалтерському та податковому обліку.

Наявність у інвестиційно-фінансової групи компаній «Сократ» всієї необхідної інфраструктури — від торговця цінними паперами до зберігача цінних паперів, робить можливим проведення всіх операцій у межах однієї структури, що позитивно відображається на вартості, якості та часі проведення транзакцій.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions