РУСУКРENG
Головна / Торгівля цінними паперами / Історія на фондовому ринку

Історія на фондовому ринку

Усю специфіку роботи українського фондового ринку, починаючи з його заснування і до сьогоднішніх днів, знають компанії, що були на самому початку і мають достатній досвід для аналізу його динаміки, тенденцій і ризиків. Такі компанії становлять найбільший інтерес для закордонних інвесторів і українських емітентів — вони є лідерами рейтингів ПФТС і стабільно зростають із випередженням ринку.

Інвестиційна група «Сократ» була створена 14 років тому і сьогодні є одним із провідних незалежних гравців і найбільших операторів фондового ринку України.

«Сократ» є учасником перспективних міжнародних партнерств:

з Віденською і Варшавською Фондовими Біржами

з Global M&A, однією з найбільших світових асоціацій операторів угод зі злиттів і поглинань у 36 країнах Європи, Азії та Америки.

«Сократ» входить до трійки лідерів торговців акціями за підсумками 2007 року, відповідно до рейтингів ПФТС, і займає 8,11% ринку. Обсяг торгів компанії на ПФТС перевищує $320 млн.

«Сократ» однією з перших серед інвестиційних компаній України пропонує послуги управління прямими інвестиціями, довірчого управління, приват банкінгу і створення фондів пре-IPO.

Інвестиційні фонди «Сократ» є лідерами українського ринку щодо прибутковості та суми активів під управлінням, за даними Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (УАІБ) та інформаційного ресурсу Investfunds.

Регіональна мережа «Сократ» охоплює всі ключові регіони країни і є найбільшою серед українських інвестиційних компаній.

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions