РУСУКР
Прес-центр / Новини

Інвестиційна група «Сократ» взяла участь у конференції партнерів Global M&A у Кіото

7 грудня 2007

Наприкінці листопада в Кіото (Японія) відбулася конференція партнерів Global M&A — провідної всесвітньої мережі незалежних інвестиційних компаній. Групу «Сократ», що є ексклюзивним представником Global M&A в Україні, на конференції представляли Директор інвестиційно-банківського департаменту Владислав Остапенко і Віце-президент інвестиційно-банківського департаменту Іван Белга.

Програма конференції включала виступи партнерів мережі Global M&A, а також нагородження кращої компанії-представника Global M&A. Основними питаннями конференції стали існуючі тенденції на ринку злиттів і поглинань (M&A) у Європі, Америці та Азії, корпоративні стратегії просування проектів на ринку і сучасна практика проведення угод M&A. Також на конференції були представлені результати маркетингового дослідження про стан ринку M&A компаній середнього сегмента (угоди з компаніями, вартість яких становить від $30 млн. до $300 млн.) за три квартали 2007 року. Дослідження проводилося Global M&A разом з mergermarket — незалежною службою M&A, що є частиною The Mergermarket Group і надає необхідну інформацію про ринок M&A, її учасників, події, новини, останні тенденції та угоди.

«Партнерство з Global M&A і участь у подібних конференціях дозволяє значно розширити як обмін досвідом із провідними міжнародними компаніями, так і можливості їхнього залучення для здійснення угод зі злиття і поглинання за участю українських підприємств», — підкреслив Владислав Остапенко.


Повернутися до списку новин

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions