РУСУКР
Прес-центр / Новини

Інвестиційна група «Сократ» - партнер і спонсор Всеукраїнської студентської наукової конференції

28 березня 2007

Інвестиційна група «Сократ» взяла участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції іноземних мов «Сучасна парадигма соціально-економічного розвитку. Погляд майбутніх економістів України», що проходила в Київському національному економічному університеті.

Компанія «Сократ» виступила в якості партнера і спонсора заходу. Конференція була присвячена питанням економічного розвитку України та інноваційним моделям у сфері економіки, бізнесу та фінансів.

З боку «Сократ» із привітальною промовою виступив Віце-президент інвестиційно-банківського департаменту Іван Белга, який сказав: «Група «Сократ» здійснює діяльність на ринку цінних паперів України з 1994 р. і на сьогоднішній день є одним з провідних інвестиційних банків України. За останній час в «Сократі» відбулося багато змін, пов’язаних з розширенням діяльності і виходом Компанії на міжнародні ринки. Про це свідчить нещодавнє присвоєння «Сократу» офіційного статусу партнера Global M&A, а також той факт, що в листопаді «Сократ» стала офіційним партнером Варшавської фондової біржі.

В «Сократі» працюють висококваліфіковані спеціалісти і топ-менеджери, деякі з яких є випускниками саме Київського національного економічного університету.

Ми у своїй роботі стикаємося з різними компаніями з різних галузей економіки, і впевнені, що для досягнення ними стратегічних цілей критично важливими є інноваційні підходи і впровадження нових сучасних технологій управління. Я радий зазначити, що схожі проблеми хвилюють і сьогоднішніх випускників, тому як саме їм належить у недалекому майбутньому займатися їхнім практичним вирішенням».


Повернутися до списку новин

+38 (044)207-01-00

Офіс 65, вул.Почайнінська 70,
м.Київ, 04070, Україна
E-mail: contact@sokrat.com.uaДизайн сайта — Visualizers, разработка — Gyrus Solutions